Koltuk Ve Yastıklarınızı Renklendirin

Kategori: Dekorasyon / Genel - 206 viewsYorum Yazın
Koltuk Ve Yastıklarınızı Renklendirin

Sevgili takipçilerimiz birbirinden güzel koltuk takımlarını almak ve her ay değiştirmek herkesin gönlünde yatmaktadır. Fakat bazı imkanlar olmadığından dolayı evimizdeki koltuk ve yastıklarımızı her ay değişip yenisini alamadığımız için koltuk ve yastık takımlarını güzel bir şekilde dekora etmek gerekmektedir. Sitemiz Kadinayonelik.com sizlere tüyoları verecektir. Bilindiği üzere koltuk ve yastıkları evimizin dekorasyonuna uygun yapmaktayız. Sade kullandığımız dekorasyonlardan gün gelip sıkılmaktayız. Bunun için evimizde dekorasyon yaparken canlı renkleri seçmemiz gerekmektedir. Yastık ve kırnetlerinizi canlı renkler seçerek evinizi daha güzel ve hoş gösterebilir aynı zamanda her zaman sıkılmaz ve değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Evdeki yastıklarınızdan sıkıldığınız takdirde hemen hiç kimseden yardım beklemeden kumaşları birbirine dikerek yastıklarınızı kendiniz kaplayabilirsiniz. Veya evinizde ki eski tişörtleri de birleştirip yepyeni bir görüntü ortaya çıkarıp hem eskileri geri döndermiş olursunuz hemde yeni yastık yüzlerine sahip olabilirsniz.

Ve farklı bir yöntem ise evinizde tek renk olan yastık kılıflarını da kılıf boyası ile farklı renklere boyaya bilirsiniz. Bu işlemleri kaliteli bir şekilde yapmak için dekorasyon videolarını izleyebilirsiniz. Eğer bu işlemleri yapmak sizlere zor geliyor ise gelişen Türkiyemiz de birbirinden güzel yastık kılıfları rengarenk şekilde marketlerde bile satılmaktadır. Sitemizi takip ederek evinizi en güzel şekilde dekore edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

 


Uğur Keleş

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!