Kendinize Vakit Ayırın

Kategori: Genel - 140 viewsYorum Yazın
Kendinize Vakit Ayırın

Kadınların hiç yorulmadığını düşünen bir toplum olduğumuz kanısındayım. Yorulmaktan da ziyada kadınları bir robot olarak gören beylere sahip olduğumuz inancındayım. Hemen hemen her şeyi kusursuz yapma gayretimiz nedeniyle mi bilinmez hep bizlerden daha fazlası beklenmektedir. Bu hengame içerisinde ise kimse senin ne istediğini önemsemez işte tam da bu nedenle kendinize hiç olmazsa günde yarım saat ayırın.

Neden mi?

Öncelikli olarak beyler her ne kadar bizim için iç güzellik dese de emin olun hepsi daha bakımlı kadın gördüklerinde iç geçirirler. Sizin ona bir ömür harcamış olmanız da pek umurlarında olmaz bu nedenle kendinize iyi gelecek bakımları uygulayabileceğiniz bir yarım saatte hiç fena olmaz aslında.

Hayatımızda ki erkekler için değil sadece kendiniz için de bu yarım saat oldukça iyi gelecek ve emin olun kendinize olan özleminiz dinecek. Bu vakitte neler yapmaktan hoşlanıyorsanız yapın. Kitap okuyun mesea buram buram kokan bir kahve eşliğinde yapmak istediklerinizin listesini yapın. Hayal kurun aklınıza ne geliyorsa ama muhakkak kendinizi dinlemeye o vakti ayırın.

Ama ne yaparsanız yapın kendinize ayırdığınız bu yarım saat sürecinde elinize telefonu alıp sosyal mecralarda kaybolmayın. Kendinizi olumlu yönde geliştirecek adımlar atın ya da cildinize saçınıza kendinize bakım yapın. Elinizde olan telefonun zamanın katili olduğunun inanın farkında değiliz ve bu telefon bizlere sandığınız kadar bir şeyler de katmıyor.


Duygu Maghrabi

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!