Fotoğraflarda Güzel Çıkmanın 5 Sırrı

Kategori: Genel / Güzellik - 112 viewsYorum Yazın
Fotoğraflarda Güzel Çıkmanın 5 Sırrı

Evet sevgili arkadaşlar son yıllarda fotoğraf çekilebilmek meslek haline gelmiştir. Fotoğraf çekilirsen bazı noktalara dikkat edilmelidir böylece fotoğraflarda artık daha güzel ve net çıkabilirsiniz. Son zamanlarda moda olan selfie tüm insanların beğenisini kazanmıştır. Herkes boy boy fotoğraflarını İnstagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medyada insanların çılgınca fotoğraf paylaşmaktadır. Fotojenik insanların yaptıkları taktiklerle güzel çıkmaktadırlar ve sizlerde fotoğraflarda güzel çıkabilir sevdiklerinizle en güzel fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Şimdi fotoğraflarda güzel çıkmanın sırlarını tek tek yazacağız umarız bu yazımızı okuduktan sonra sizlerde mutlu olursunuz. İnsanlar en güzel anlarında en kötü fotoğraf çekilmeyi başaracak kadar amatörce fotoğraf çekilmektedirler. En güzel günlerinde bazı insanların fotoğraf çekilirken gözleri kapalı çıkar bazılarının ise kiloları yokken kiloları fazla çıkar. Şimdi  bu gibi sıkıntıları önlemek fotojenik kadınların yapmış olduğu gibi fotojenik fotoğraf çekilmeyi başarmak en önemli noktadır.

Durma açınızı belirleyin
Fotoğraf çekilirken fotoğraf makinesi çene altından aşağı olmamalıdır. Tam karşı ve yukardan çekilen fotoğraflar daha güzel çıkmaktadır. Eğer fotoğraf makinesi çene hizasında olmaz ise fotoğraflar berbat bir şekilde çıkar onun için güzel bir şekilde hizalamak gerekmektedir.

Fotoğraf Çekilirken Rahat Olun
Sevgili arkadaşlar fotoğraf çekilmek bir sanat işidir. Fotoğraf çekilince daha rahat insanların güzel fotoları olur kendini sıkan ve sanki onu öldürecekmişler gibi fotoğraf çekilmenin hiç bir anlamı yoktur.

Gözlerini Kısın Ve Dişlerinizi Hafif Gösterin
Arkadaşlar fotoğraf çekilirken daha sempatik bir hal almak istiyorsanız gözlerinizi hafif kısarak dişlerinizi gösterin böylelikle daha güzel bir görüntü vereceksiniz.

Göz Hilesi Uygulayın
Fotoğraf çekilirken bazı insanlar gözlerini tamamen kapatır ve bu hiç iyi bir görüntü değildir ve kendisi de beğenmeyecektir sizlerde fotoğraf çekerken göz hilesini kullanabilirsiniz fotoğraf çekilirken üçe kadar sayalım 3 derken insanlar gözlerini kapatır siz 1’i sayarken hemen gözlerini insanlar açtığı an fotoğrafı çekiniz.
Kamera Karşısında Çalışın
Bazı kızlar diyorum çünkü genellikle kızlar her zaman güzel fotoğraflar isterler ve bunun içinde kamera karşısında çalışırlar 🙂 hadi sizlerde en güzel fotoğrafları paylaşmak için tavsiyelerimizi bir bir yerine getirin.


Uğur Keleş

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!