Evlilik Yıl Dönümü Klişesi

Kategori: İlişkiler - 85 viewsYorum Yazın
Evlilik Yıl Dönümü Klişesi

Yarın bizim evlilik yıl dönümümüz boğaz manzaralı bir mekanda eşim kemanlar eşliğinde aşkımızdan dem vuracaktır muhtemelen. Başımdan aşağıya dağılan güller de eşlik edecektir bize..

Yok canım tabi ki her standart erkek gibi hatırlamayacaktır. Aslına bakarsanız aşkı köreltende bu özel günleri bile sıradanlaştırmamız mı diye düşünmüyor değilim. Bizim evlilik yıldönümümüz hem de tam üç yılı geride bıraktık. Kolay da değildi yani geçen yıllar maddi anlamda sıkıntılar yaşadığımız için ben sıklıkla canım ben takmam böyle şeyleri dedikce onun içinde var olan odunsu yapı açığa çıktı. Benim inceliğim takmadığım hediyeler kutlamalar maddi boyutu aslında. Manen her kadın hatırlanmak ister kutlamak ister özel günlerini kaldı ki kutlama diyince erkeklerin aklında neden halaya duran bir topluluk geliyor onu da anlamış değilim.

Eşim körelen romantizmine bahaneler uydururken bende takmıyorum yalanına kendimi inandırıyorum aslına bakılırsa. Ama içten içe de acabalarım yok değil yani şöyle bir süpriz yapmak zor da değil. Hayattan beklentilerini düşürünce herşeyden mahrım kalıyorsun.

Buradan kocama sesleniyorum bunu da mı ben söyleyeyim illa keman resitaline gerek yok sahilde dilek balonu bile uçursak bize özel bir an yaratılabilir. Neden sen yapmıyorsun deme ben bayanım:)

Eşimin Bir şey yapıp yapmayacağı konusunda emin değilim buradan ona cevap hakkı doğuyor elbette gelişmelerden sizi haberdar ederim. Bakalım 🙂


Duygu Maghrabi

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!