Erkeğin Kalbine Giden Yol

Kategori: İlişkiler - 215 viewsYorum Yazın
Erkeğin Kalbine Giden Yol
Aşk dokunduğu herşeyi güzelleştirir bu aşkın evrensel ve ilahi gücüdür. Aşk her anlamda hayatımızdadır. Annenin
evladına, kulun yaradanına duyduğu emin olun ki aşktır. Bu nedenle aşk deyince daha büyük düşünmek gerek derim ben. Ama elbette insan olarak bizleri etkileyen ikili ilişkiler ve kadın- erkek arasında yaşanan duygu yoğunluğudur.
Biliyorum yaz gelirken kan daha deli akarken damarlarda, gençlik başa bela iken bir çok genç bayan için hayallerinin erkeğini elde etmek gibi bir sorun da elbette gündemdedir.

İlişkilerde karşılıksız bir aşkı ikili bir ilişkiye çevirmek için neler yapmalı peki?

İlk adımı bayan atar mı?
Erkekleri tavlamak için neler yapılmalı?
Biliyorum bu sorulara cevap verdiğini sanan yazarlar bile evliliklerinde sıkıntılar yaşadı malesef. Ama bunlar zaten bir kural listesi  ile sunulmaz insan beşeri bir kavramdır ve her insanın beğeni algısı farklıdır. Erkekler için bayanlar için elbette genellemeler yapılır  ve bu genellemeler genellikle başarılı sonuçlar verir.
Nedir bu genellemeler ?
Erkeklerin ilk andan dikkatini çekmek için gereksiz cool havalara girmeyin mesela Bahar Candan vari kedi yutmuş konuşarak kendinizden soğutmayın. Tüm dizi ve filmlere bakın esas kız ona benzemiyor. Siz de sevdiğiniz aamın esas kızı olmak istiyorsanız sağlam adımlarla ayaklarının üzerinde duran bir imaj cizin hatta bunu imajın ötesinde bir gerçeklik haline getirin. Tamam bu kızların çevrelerinde bulunan erkek nüfusu kalabalık olabilir ama burdan gerçek aşk çıkmaz size.
Erkekleri boğmayın mesela, hayatınızda ki erkeği kaybetmek istiyorsanız onu sıklıkla sorgulayın ama aksi yönde ise düşünceniz uzak durun derim. Bir erkeği hayatınıza çekmek istiyorsanız ve başaramıyorsanız bırakın biraz kendi haline erkekler için nasıl olsa elde bu kız imajı olanlar emin olun hayatlarını o adamın aşk hikayelerini dinlerken bulur kendini. Kendinizin daha değerli olduğunu asla unutmayın siz kendinizi sevmediğiniz kusurlarınızı sürekli olarak ön planda  tuttuğunuz sürece kimsenin size başka gözle bakmasını bekleyemezsiniz. Birde asla unutmayın her insan ilgiyi sever ama dozunu ayarlamazsanız sizin için geri dönüşü oldukça ağır olur.

Uğur Keleş

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!