Bacakları Uzun Gösterecek Öneriler

Kategori: Moda - 148 viewsYorum Yazın
Bacakları Uzun Gösterecek Öneriler

Düzgün vücut hatlarına sahip olmak ve giydiğini yakıştırmak oldukça önemlidir. Ancak bazı durumlarda giyim hileleri ile de sahip olmadığımız halde kusursuz bir fiziğe sahip gibi görünmekte oldukça kolaydır. Bunun için elbette bilinmesi gereken doğru parçaları tercih etmektir. Özellikle uzun bacaklı görünmek kadınsal duruş açısından da önem taşımakta ve bunun ötesinde dikkatleri de üzerinize çekmeyi sağlamaktadır. Uzun bacaklı görünmek ise artık çok kolay bunun için yapmanız gerekenler de aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

  • Genellikle skinny pantolanların altına tercih edilen ten rengi sitiletto ayakkabılar ile bacak boyunuzun daha uzun görünmesini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.
  • İnce topuklu ayakkabılar ile kıyafetlerinizde bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz ancak bilekli ayakkabılar ise boyunuzu ve bacağınızı daha kısa gösterecektir bu nedenle sakınmalısınız.
  • Topuklu ayakkabıyı her daim kullanmak fiziksel açıdan mümkün değildir bu nedenle yüksek bel tercih ederek de uzun bacaklı görünmeyi mümkün kılabilirsiniz.
  • Tek renk elbise veya tulum tercih ederek daha uzun görünmeniz mümkün olabilmektedir. Özellikle moda olan bu kıyafetler bu sıcak günlerde kolay bir şıklık sağlamanıza da yardımcı olacaktır.
  • Bol paça pantollar ve ispanyol paçalar sizin daha uzun görünmenize yardımcı olacaktır. Bunların altına kullanacağınız dolgu topuk ayakkabılar ise bu şıklıklta size yardımcı olacaktır.
  • Asimetrik etekler ve parçalar ile bacak boyunuzun daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.
  • Dikey çizgilerin olduğu kumaşlar tercih ederek aha zayıf ve uzun görünmeniz mümkündür.

Duygu Maghrabi

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!