Avangard Mobilya

Kategori: Dekorasyon - 458 viewsYorum Yazın
Avangard Mobilya

Kadınlar için kıyafet alışverişlerinden sonra en zevkli alışveriş ev dekorasyonu için yapılan alışveriştir.Bu nedenle
ev yenilemek denildiği zaman kalbimizde uçuşan kelebekler bize ilk aşkımızı hatırlatır. Evimizde yaptığımız her
değişiklik beylerin ceplerine iyi gelmese de biz bayanların psikolojileri üzerinde olumlu etkiler yaratmaktadır.
Bu etkinin nedenleri elbette içimizdeki değişim isteği ve daha güzeline sahip olma arzusudur. Ama bütün kadınlar daha düzenli,  düzenli ve şık evlerde oturmayı isterler. Aslına bakılırsa bu istek oldukça uç noktada olan bir istek olarak da görünmemelidir.
Düzenli bir evde bayanların ev işlerine ayırdıkları sürede kısalmakta ve aynı oranda bu da aynı zamanda kendisine ve çocuklarına daha fazla zaman ayırabilmesi anlamı da taşımaktadır. Hal böyle olunca elbette mobilyalardan dolaplara ev konusunda her türlü dekorasyon malzemesi işlevsellik ve görsellikleri ile bizlere sunulmaktadır.

Görsellik konusunda son yıllarda tasarımları ve klasik tarza farklı bakış açısı kazandırmasıyla avangard tarzı dekorasyon örnekleri karşımıza çıkmaktadır. Özellikle evlerinde daha şık ve gösterişli bir hava yaratmak isteyenler için bu avangard mobilya oldukça güzel bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır.  Aslına bakılırsa ben genellikle daha sade tasarımları ve spor mobilyaları tercih ederim en azından kendi evim olacağı gün için hayalim bu yönde. Ama bazı evlerde özenle seçilmiş avangard mobilyaları gördükten sonra bu konu hakkında olan fikirtlerim tamamen farklılaştı. Bir evi gerçek anlamda saray gibi gösterebiliyor bu mobilyalar ve siz saray gibi bir evde kendinizi kolaylıkla bir prenses zannedebiliyorsunuz.
Nereden çıktı bu avangard merakı diyenler için özetleyeyim. Bir arkadaşım yeni bir ev aldı normalde genellikle sade seçimleri ile ünlüdür evine hayırlı olsuna gittiğimde avangard mobilyalar ile döşenmiş sarayı andıran bir ev karşıladı bizi bu evdeki görüntü ise bu mobilyalar ile ilgili fikrimin değişmesine neden oldu. Tamam belki bütün evde hoş olmaz ama en azından salon için gayet uygun bir seçim olur diye düşünüyorum.

Güzel mobilyalarınızın ve huzurlu bir evinizin olması dileğiyle…

Duygu Maghrabi

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!