2017 YAZ MODASI

Kategori: Moda - 234 viewsYorum Yazın
2017 YAZ MODASI

Yazın habercisi cemreler toprağa yavaş yavaş düşmeye başlarken özellikle kadınlar için tatlı bir telaş başlıyor demektir. Bahar temizliği, diyetler ve güneşin eve davet edilmesi bayanların vazgeçmedikleri rutinleri arasındadır. Bu nedenle baharın gelişi aynı zamanda yeni kıyafetlerin de dolabımızda yer alması için oldukça iyi bir zaman niteliği taşımaktadır.

2017 Yaz Modası Renkleri

Ben bu yıl kendim için alışveriş yapmayı biraz erteliyorum fazla kilolarımdan kurtulduktan sonra kendimi bir alışverişle ödüllendirmeyi hedefliyorum:) Bu nedenle de sıklıkla moda sayfalarında geziniyorum ve almak istediklerimi tasavvur ediyorum. Bu benim zayıflamak anlamında da motivasyonumu arttırıyor diyebilirim. Anladığım kadarıyla bu yazda oldukça cıvıl cıvıl renklerin hakim olduğu bir yaza giriş yapıyoruz.

Efil efil kumaşlardan yapılan rengarenk elbiseler ve hasır ayakkabılar yine oldukça moda. Ancak kırmızı bu yıl hiç olmadığı kadar çok kullanılmış yaz kıyafetlerinde. Ben genel olarak daha rahat giyinmeyi tercih ederim bu nedenle yaz için özellikle açık renk pantolonlar ve rahat spor ayakkabıları yada rengarenk hasır ayakkabılar sıklıkla tercih ettiklerim arasındadır. Ancak çok da özenirim tiril tiril giyinmiş iki dirhem bir çekirdek olan insanlara. Konu ile ilgili daha uzman okuyucular varsa desteklere açığız:)

Bu yıl kırmızının yanı sıra sıklıkla kullanılan renkler arasında beyaz, sarı, mavinin birçok tonu, yeşilin birçok tonu ve mor sıklıkla kullanılan renkler arasında öne çıkmaktadır. Şık ve cıvıl cıvıl olmak isteyen bayanlar için bu yaz da oldukça renkli geçeceğe benziyor. Takılarda yine yaza uygun olarak gösterişli ve renkli olarak sade elbiseleri gösterişli bir hale
kolaylıkla getirmektedir.


Duygu Maghrabi

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!