2017 Gelinlik Modası

Kategori: Moda - 109 viewsYorum Yazın
2017 Gelinlik Modası

Yaz geldi malum düğün sezonu açıldı bu tatlı bir telaşın yaşanacağı anlamına da gelmektedir.
Erkekleri bilmem ama biz kadınlar düğün sezonunu oldukça severiz bu düğün bizim olmasa bile tabi düğün bizimse değmeyin keyfimize.
Her yıl yayınlanan gelinlik modasına gelince ben tam olarak üç yıl önce evlendim ve inanın o gün bugündür gelinlik modası adına değişen pek bir şeyin olmadığının farkındayım kaldı ki evlendiğim dönem içinde de standart bir model giymek istemediğim için özel tasarım bir gelinlik tercih ettim.

Gelelim 2017 yılı gelinlik modellerine bu yılda değişen pek Bir şey yok emin olabilirsiniz. Sevenleri için dantel gelinlikler, sıklıkla Fransız güpüru dikkati çekiyor. Bunun yanı sıra da gözlemlediğim üzere dekolteli gelinlikler de Avrupa’dan sonra ülkemiz de de moda olmuşa benziyor. Bulduğum farklı ve güzel modellerin görsellerini sizin için paylaşacağım. Ancak gelin olacaklara nacizane birkaç tavsiyem olacak.

Öncelikle sıcak mevsimlere gelin olmayı bıraktıysanız muhakkak daha hafif kumaşlar tercih edin çünkü gelinlik çok uzun süre üzerinizde kalıyor cildiniz bu durumda tahriş oluyor tabi. Moda olduğu için vücut tipinize hiç yakışmayan gelinliklerden de uzak durun. Kabarık gelinlikler balık etli hanımların fotoğraflarında hiç hoş olmayan anılar saklamasına neden olabilir. Esmer bir teniniz varsa da beyaz yerine kırık beyaz tercih etmeniz yine fotoğraflara bakarken keşke dememenizin en güzel yoludur. Birde tabi ki gelinlikcilerin gazına gelmeyin bazıları iyi niyetli olabilir ama bazılarının gereksiz ısrarı aslında her giydiğiniz gelinliğe aman Allah’ım muhteşem oldu demesi bana hiç samimi gelmiyor. Gelinlik alma işini de kesinlikle en az iki ay önceden bitirin neden mi son dakika hızlı bir karar verme zorunluluğu hata riskini arttırıyor ve üzerinize göre ayarlanması gereken yerleri de zaman alıyor.

Son bir nokta 2017 saten gelinlikler de dikkatimden kaçmadı dantel ve prenses modele kıyasla oldukça da farklı gözüküyorlar ancak sıcak yaz günlerinde saten ne kadar iyi olur onu bilemem tabi.


Duygu Maghrabi

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!